Bandaże arosha

arosha-1
Bandaże Arosha to zabiegi na ciało o kompleksowym działaniu. Są stosowane do walki z cellulitem oraz do ogólnej pielęgnacji skóry. Zabieg polega na bandażowaniu partii ciała przy użyciu delikatnej bawełny nasączonej skoncentrowanymi aktywnymi składnikami. Bandaże pozwalają stopniowo wniknąć składnikom odżywczym wgłąb skóry, gdzie mogą one skutecznie zadziałać.

Zabiegi z wykorzystaniem bandaży Arosha skutecznie redukują cellulit, modelują sylwetkę i ujędrniają ciało. Mają również właściwości nawilżające. Skóra staje się bardziej napięta oraz wygładzona, dzięki czemu zabiegi pomagają również zwalczać pierwsze oznaki starzenia.

Jak działają bandaże Arosha?

W trakcie zabiegu składniki, którymi nasączone są bandaże, uwalniają się oraz stopniowo przenikają w głębokie warstwy skóry. W zabiegach stosuje się różne rodzaje bandazy, dobierane przez kosmetologa w zależności od stopnia zaawansowania problemu oraz jego umiejscowienia. Bandaże zawierają różnorodne formuły, a zabiegi są podzielone na na kategorie, które odpowiadają specyficznym potrzebom skóry. Dzięki temu zabieg pozwala walczyć z niedoskonałościami różnych partii ciała.

Bandaże Arosha stosuje się na: uda,ręce oraz ramiona,brzuch,pośladki,łydki,biust.

W zależności od wybranego rodzaju bandaży, zabiegowi można poddać większą ilość partii ciała w czasie jedne sesji.

Zabiegi nie wymagają zmywania preparatu, wręcz jest to niewskazane oraz nie brudzą odzieży. Ponadto bandaż nie uciska skóry, a cały zabieg powoduje odprężenie ciała i umysłu.

Efekty zabiegów bandażami Arosha

Rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu Arosha. Efekty zabiegów to utrata centymetrów w obwodzie i poprawa kondycji skóry. Skóra po samym zabiegu staje się gładsza, napięta i nawilżona. Widoczne jest zmniejszenie obwodu, wyszczuplenie sylwetki, likwidacja zastoi wodnych, przyspieszenie spalania tłuszczu, redukcja cellulitu.

Najlepsze efekty są widoczne po serii 6-10 zabiegów. Częstotliwość powtarzania procedur wynosi od 2 -3 zabiegów tygodniowo.

Bandaże polecamy stosować jako osobny zabieg w serii lub uzupełnienie zabiegów endermologii aby uzyskać jeszcze bardziej spektakularne efekty.