Lipolaser  wykorzystywany jest do nieinwazyjnych, bezbolesnych, a zarazem skutecznych zabiegów wyszczuplania sylwetki, do zgubienia paru centymetrów w obwodzie ud, brzucha, czy ramion, oraz do pozbycia się podwójnego podbródka.

JAK DZIAŁA?

lipolaser jest bezbolesny, podczas zabiegu nie odczuwamy jego działania w sposób fizyczny.

Lipolaser emituje światło czerwone o długości fali 650nm, które oddziałuje jedynie na tkankę tłuszczową.

Światło lasera nie wpływa przy tym na skórę, naczynia krwionośne, czy nerwy. Działa na zasadzie biostymulacji naturalnych kanałów metabolicznych. Pod wpływem działania promieniowania, przenikającego przez skórę, błona komórkowa adipocytów  (komórek tłuszczowych) staję się bardziej przepuszczalna. Sam proces nie niszczy komórek, wpływa  na zmniejszenie ich objętości oraz utratę funkcji. Komórki tłuszczowe po serii zabiegów lipolaserem stają się obkurczone i niezdolne do ponownego rozszerzenia i wypełnienia ich trójglicerydami.

Pod wpływem energii lasera, dochodzi do rozpadu trójglicerydów.  Woda, wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, przedostają się do przestrzeni międzykomórkowej, przez pory w błonie komórkowej, a stamtąd są stopniowo metabolizowane, uwalniane z organizmu.

Zabieg lipolaserem pozwala w szybki, kontrolowany i bezbolesny sposób pozbyć się zbędnych kilogramów i wymodelować sylwetkę. Jedna sesja zabiegowa trwa 30 min. W celu uzyskania satysfakcjonujących efektów zalecamy serie minimum 8 zabiegów,  z częstotliwością 2 razy w tygodniu (nie częściej niż co drugi dzień).  Można łączyć z innymi zabiegami.

Jak uzyskać najlepsze efekty?

Po zabiegu zalecamy picie dużej ilości płynów, najlepiej wody, dietę lekkostrawna oraz aktywność fizyczną np. na Bieżni Vacu,  lub na Orbitreku .