BIEŻNIA VACU Z PODCIŚNIENIEM i PODCZERWIENIĄ

Spalanie kalorii na bieżni Vacu następuje czterokrotnie szybciej, niż podczas ćwiczeń na bieżni standardowej.

Bieżnia Vacu została stworzona z myślą o tysiącach kobiet, które mają problemy z niechcianą tkanką tłuszczową – szczególnie w dolnych partiach ciała. Ale również takich, które poprzez ćwiczenia chcą nie tylko polepszyć swoją kondycję, ale także wytrenować mięśnie, poprawić wygląd skóry oraz ukrwienie organizmu, a tym samym kondycję seksualną.

W urządzeniu typu Vacu, dolna partia ciała – zazwyczaj najbardziej problematyczna – zamykana jest w szczelnej kapsule i poddawana na przemian działaniu podciśnienia i ciśnienia atmosferycznego. Podciśnienie ściąga krew w dolne partie, co przy jednoczesnym wykonywaniu klasycznych ruchów na bieżni powoduje czterokrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej oraz szybsze usuwanie toksyn z organizmu.

Bieżnia jest wyposażona również w lampy podczerwone – z powodzeniem wykorzystywane w fizykoterapii, chirurgii plastycznej czy rehabilitacji. Podnoszą one temperaturę ciała o 1*C, co również przyśpiesza spalanie kalorii, a także działają pozytywnie na poprawę wyglądu i jędrności skóry.

Bieżnia w podciśnieniu działa 4x bardziej niż zwykła bieżnia