Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „L Alelier Sylwelka Skorzystaj ze strefy Fitness! Honorujemy karty: MultiSport MEDICOVER”

 

 Bieżnia Vacu następuje czterokrotnie szybciej, niż podczas ćwiczeń na bieżni standardowej.

Bieżnia Vacu została stworzona z myślą o tysiącach kobiet, które mają problemy z niechcianą tkanką tłuszczową – szczególnie w dolnych partiach ciała. Ale również takich, które poprzez ćwiczenia chcą nie tylko polepszyć swoją kondycję, ale także wytrenować mięśnie, poprawić wygląd skóry oraz ukrwienie organizmu, a tym samym kondycję seksualną.

W urządzeniu typu Vacu, dolna partia ciała – zazwyczaj najbardziej problematyczna – zamykana jest w szczelnej kapsule i poddawana na przemian działaniu podciśnienia i ciśnienia atmosferycznego. Podciśnienie ściąga krew w dolne partie, co przy jednoczesnym wykonywaniu klasycznych ruchów na bieżni powoduje czterokrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej oraz szybsze usuwanie toksyn z organizmu.

Bieżnia jest wyposażona również w lampy podczerwone – z powodzeniem wykorzystywane w fizykoterapii, chirurgii plastycznej czy rehabilitacji. Podnoszą one temperaturę ciała o 1*C, co również przyśpiesza spalanie kalorii, a także działają pozytywnie na poprawę wyglądu i jędrności skóry.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Rolmasaż z podczerwienią

Podczas zabiegu masowane są wszystkie części ciała w odpowiedniej kolejności zaczynając od dołu i posuwając się coraz wyżej. Najważniejszą zasadą masażu limfatycznego jest zachowanie właściwego kierunku masażu. Rollmasaż wykonuje się zgodnie z kierunkiem przepływu chłonki, czyli w kierunku głównych węzłów chłonnych zachowując kierunek dosercowy. Chłonkę z dolnej części ciała doprowadza się do węzłów pachwinowych, natomiast z górnej części ciała w kierunku dołów pachowych. Rollmasaż jest gwarancją intensywnego a zarazem relaksacyjnego masażu, który doskonale ujędrnia ciało, poprawiając jednocześnie krążenie oraz usuwa z organizmu toksyny, a przede wszystkim skutecznie redukuje cellulit.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Swan orbitrek eliptyczny z lampami kolagenowymi

Eliptyk skrętny w innowacyjny sposób łączy wydolnościowy trening aerobowy z pracą całego ciała. Opatentowany system rotacyjny pozwala wzmocnić mięśnie pośladków, ud, ramion i barków, a także skutecznie wyćwiczyć mięśnie proste i skośne brzucha